KyIF pelit kesäkuussa 2016

lähettänyt Juuso Henriksson 18.5.2016 klo 3.24
Listassa KyIF kesäkuun ottelut TASO järjestelmän mukaan 18.5.2016:


50504  E11 ke 1.6. 18:30  Rukki Nya Gräsplan 2 FC HIK/Blå KyIF/Keltainen
35423  Vitonen ke 1.6. 19:00 Nummi N FC RaHi KyIF
50787  E10 to 2.6. 17:30 Inkoo TN IIF Fotboll/Blå KyIF/Keltainen
42249  B17 Kakkonen to 2.6. 18:00 Tali 2 N HJK/West val KyIF
44483  C14 Kakkonen to 2.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF/AC EPS/Valkoinen
40295  D12 Kakkonen karsinta to 2.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A KyIF/Sininen BK-46
49552  E11 to 2.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B KyIF RiPS/Sininen
40954  B17 Kakkonen to 2.6. 20:45 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF/00 EPS/2
43458  D13 Alue pe 3.6. 18:00 Kontula N FC Kontu/sininen KyIF
50608  E10 pe 3.6. 18:00 Hansavalkama TN ½ A KaPy/Blue KyIF
46495  C15 Kolmonen pe 3.6. 19:30 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF TiPS/Valkoiset
38442  KKI 40 pe 3.6. 21:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF TuPS
50534  E11 su 5.6. 10:00 Lapinkylä N KyIF/Barcelona LePa/Oranssi
44346  C14 Alue su 5.6. 12:00 Arto Tolsa Areena, Kotka KTP KyIF
43937  D13 Kakkonen 8v8 ma 6.6. 17:00 Karkkila Helsingintie PK 1 KJS/Valkoinen KyIF/Sininen
38446  KKI 40 ma 6.6. 21:00 Tikkurila TN PK-50 KyIF
50793  E10 ti 7.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF/Keltainen Kasiysi/Black
50510  E11 ti 7.6. 18:30 Lapinkylä N KyIF/Keltainen KJS/Punainen
39903  D12 Ykkönen karsinta ti 7.6. 19:15 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF/Keltainen FC Honka/Kobrat
40855  A20 Kakkonen ti 7.6. 19:30 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF Kasiysi/97
44329  C14 Alue ti 7.6. 19:30 Kirkkonummi Keskus N KyIF FC Viikingit/punainen
39215 D12 ELL karsinta ke 8.6. 18:00 Karjaa TN BK-46/Väst4 YJ KyIF
46503  C15 Kolmonen ke 8.6. 20:15 Olari koulu HTN FC Honka/Leopardit KyIF
50927  E10 to 9.6. 18:00 Lapinkylä N KyIF/SIninen KaPy/BlueWhite
49564  E11 to 9.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF Honka/Akatemia 05 M
39905  D12 Ykkönen karsinta to 9.6. 19:15 Kallio TN 2 KäPa/AC white KyIF/Keltainen
43441  D13 Alue pe 10.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF FC Honka/Barca
35428  Vitonen pe 10.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF Kasiysi/Rovers
50637  E10 pe 10.6. 18:15 Heikkilä N KyIF FC Honka/Haaste Kel
44491  C14 Kakkonen pe 10.6. 20:15 Leppävaara 2 TN LePa KyIF/AC
40960  B17 Kakkonen la 11.6. 10:30 Puotila TN Valtti/IHU KyIF/00
38497  KKI 40 su 12.6. 17:00 Mukkulan TN PeVe KyIF
50538  E11 su 12.6. 18:15 Keski-Espoo 2 TN ½ A EBK/Leeds sin KyIF/Barcelona
40874  A20 Kakkonen su 12.6. 18:30 Keski-Espoo 1 TN EBK KyIF
46485  C15 Kolmonen ma 13.6. 18:30 Lapinkylä N KyIF MasKi/Valkoinen
49568  E11 ma 13.6. 19:00 Kirkonkylä N ½ A NJS/Musta KyIF
40736  B16 ma 13.6. 19:30 Nummela uimahalli N NuPS KyIF
43442  D13 Alue ti 14.6. 18:00 Kirkkonummi Keskus N KyIF FC Reipas/Oranssi
43941  D13 Kakkonen 8v8 ti 14.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A KyIF/Sininen EIF/Grön
50798  E10 ti 14.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B KyIF/Keltainen LoPa/valkoinen
39222  D12 ELL karsinta ti 14.6. 19:25 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF KäPa
44330  C14 Alue ti 14.6. 19:30 Kirkkonummi Keskus N KyIF FC Reipas/Oranssi
50655  E10 ke 15.6. 18:00 Västerby halli EIF/vit KyIF
50929  E10 ke 15.6. 19:10 Västerby halli EIF Grön KyIF/SIninen
35433  Vitonen  ke 15.6. 19:30 Inkoo UK N IIF Fotboll KyIF
44126  D13 Kolmonen 8v8 to 16.6. 17:50 Virkkala N ½ A ViTa/Musta KyIF/Keltainen
44493  C14 Kakkonen to 16.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF/AC FC Honka/United
50541  E11 to 16.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A KyIF/Barcelona GrIFK/White
40303  D12 Kakkonen karsinta to 16.6. 19:15 Museokenttä 1 IIF Fotboll KyIF/Sininen
50514  E11 to 16.6. 19:15 Ojaniittu TN LoPa/Sininen KyIF/Keltainen
40879  A20 Kakkonen to 16.6. 19:30 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF FC Honka/2
42254  B17 Kakkonen pe 17.6. 18:00 Kirkkonummi Keskus N KyIF BK-46/Väst4 YJ
35438  Vitonen pe 17.6. 18:00 Kirkkonummi Urheilupuisto N KyIF FC Glid
40964  B17 Kakkonen pe 17.6. 19:45 Kirkkonummi Keskus N KyIF/00 HJK/West sin
40885  A20 Kakkonen ma 20.6. 19:15 Kontula TN FC Kontu KyIF
42258  B17 Kakkonen ma 20.6. 20:00 Asemanpelto 1 LoPa KyIF
43418  D13 Alue ti 21.6. 19:00 Kivenlahti TN EPS/Punainen KyIF
39912  D12 Ykkönen karsinta ti 21.6. 19:15 Kirkkonummi Urheilupuisto TN KyIF/Keltainen NuPS/Punainen
44306  C14 Alue ti 21.6. 20:00 Laajasalo TN LPS KyIF
39223  D12 ELL karsinta ke 22.6. 19:45 Keski-Espoo 2 TN ½ B EBK/Valkoinen KyIF
40969  B17 Kakkonen ke 22.6. 20:00 Kauniainen Keskuskenttä TN GrIFK KyIF/00
35443  Vitonen ti 28.6. 18:30 Rukki Nya Gräsplan 1 FC HIK/2 KyIF

Comments