KyIF syksy 2016 sarjapelit

lähettänyt Juuso Henriksson 7.8.2016 klo 0.30
7.8.2016 tilanteen mukaan. (muutokset mahdollisia)

Nro

Sarja

Pvm

Klo

Kenttä

Koti

Vieras

Tulos

1275194

C15 Kakkonen

ma 8.8.

19:15

Inkoo TN

IIF Fotboll

KyIF

pk

1267308

E10

ti 9.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Honka/Haaste Mus

pk

1278494

A20 Kolmonen

ti 9.8.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

VJS/2

pk

1264637

C14 Alue

ti 9.8.

19:30

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

MPS

pk

35453

Vitonen

ti 9.8.

20:30

Leppävaara 1 TN

PEF/KEPU

KyIF

pk

1264134

D13 Ykkönen 8v8

to 11.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

Valtti/FC

pk

1278623

B17 Kakkonen

to 11.8.

20:15

Jokela TN

JoKi/PKKU YJ

KyIF/00

pk

1278650

B17 Kakkonen

to 11.8.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

EPS/2

pk

1274604

D12 Kakkonen

pe 12.8.

19:30

Heikkilä N

KyIF/Keltainen

EPS/Valkoinen

pk

38463

KKI 40

pe 12.8.

20:30

Framnäsin TN

MasKi

KyIF

pk

1264136

D13 Ykkönen 8v8

la 13.8.

10:00

Koivusaari TN ½ B

JäPS

KyIF

pk

1268434

E11

la 13.8.

11:00

Kenraalinpuisto TN 1

KeiKa/Musta

KyIF/Keltainen

pk

1273827

D13 Kakkonen 8v8

la 13.8.

13:00

Kauniainen Jäähallin TN ½ A

GrIFK/Green

KyIF/Sininen

pk

1264650

C14 Alue

su 14.8.

13:00

Kivimaa N

FC Kuusysi

KyIF

pk

1264713

C14 Ykkönen

su 14.8.

14:00

Österby N

EIF/Väst 4 YJ

KyIF/AC

pk

1267563

E10

ma 15.8.

18:30

Lapinkylä N

KyIF/SIninen

LePa/07 Sininen

pk

1267641

E10

ma 15.8.

19:00

Ojaniittu TN

FC Lohja/Musta

KyIF/Valkoinen

pk

1275188

C15 Kakkonen

ma 15.8.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

LePa

pk

1264709

C14 Ykkönen

ti 16.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF/AC

EPS/Punainen

pk

1274019

D13 Kolmonen 8v8

ti 16.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

MasKi/Valkoinen

pk

1273832

D13 Kakkonen 8v8

ti 16.8.

18:15

Asemanpelto 2 ½ A

LoPa/Sininen

KyIF/Sininen

pk

1263086

D12 Aluesarja

ti 16.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

HJK/kel kilpa

pk

1278498

A20 Kolmonen

ti 16.8.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

RiPS

pk

1276933

B16

ti 16.8.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PPV/Millenium

pk

1274829

D12 Kolmonen

to 18.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Sininen

EPS/Musta B

pk

1267480

E10

to 18.8.

18:00

Lapinkylä N

KyIF/Keltainen

FC WILD/Sininen

pk

1261047

E11

to 18.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

EPS/Punainen

pk

1263081

D12 Aluesarja

to 18.8.

19:00

Koskelantie nap TN

PPJ

KyIF

pk

1264665

C14 Alue

to 18.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PPJ/Kilpa

pk

1267320

E10

to 18.8.

19:15

Kauniainen Jäähallin TN ½ A

GrIFK/Black

KyIF

pk

1278639

B17 Kakkonen

to 18.8.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/00

FC Reipas

pk

35458

Vitonen

pe 19.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

ViTa

pk

1268451

E11

pe 19.8.

18:15

Heikkilä N

KyIF/Barcelona

EsPa/Atletico

pk

1264747

C14 Ykkönen

pe 19.8.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

NuPS/United

pk

1264142

D13 Ykkönen 8v8

pe 19.8.

19:50

Siltamäki nap 2 N

MPS

KyIF

pk

38468

KKI 40

pe 19.8.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

HyPS Concarit

pk

1268409

E11

la 20.8.

12:30

Ojaniittu TN

LoPa/Sininen

KyIF/Keltainen

pk

1278645

B17 Kakkonen

la 20.8.

13:45

Österby N

EIF

KyIF

pk

1276920

B16

la 20.8.

16:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

FC Reipas

pk

1267321

E10

su 21.8.

11:00

Kivenlahti TN ½ A

EPS/Punainen

KyIF

pk

1278582

B17 Kakkonen

su 21.8.

16:00

Hamarin N

FCFJ

KyIF/00

pk

38473

KKI 40

su 21.8.

18:15

Mäntsälän keskus N

FC Kapina

KyIF

pk

1267645

E10

ma 22.8.

18:30

Lapinkylä N

KyIF/Valkoinen

Nups/Barca punainen

pk

1267575

E10

ma 22.8.

19:00

Ojaniittu TN

FC Lohja/Punamusta

KyIF/SIninen

pk

1275203

C15 Kakkonen

ma 22.8.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PEP

pk

1273835

D13 Kakkonen 8v8

ti 23.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

FC HIK

pk

1276938

B16

ti 23.8.

19:20

Pirkkola N

HJK/West val 2

KyIF

pk

1264644

C14 Alue

ke 24.8.

18:00

Siltamäki 1 N

HJK/West sin

KyIF

pk

1278501

A20 Kolmonen

ke 24.8.

18:30

Tapanila N

PuiU/2

KyIF

pk

1278685

B17 Kakkonen

ke 24.8.

18:30

Klaukkala N

NJS

KyIF

pk

1274847

D12 Kolmonen

ke 24.8.

19:30

Karkkila Helsingintie PK 2

KJS/Musta

KyIF/Sininen

pk

1268413

E11

to 25.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

KJS/Punainen

pk

1264158

D13 Ykkönen 8v8

to 25.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

FC Kuusysi

pk

35463

Vitonen

to 25.8.

19:30

Karjaa TN

BK-46/Akademi

KyIF

pk

1263121

D12 Aluesarja

pe 26.8.

17:45

Framnäsin TN ½ A

MasKi

KyIF

pk

1261054

E11

pe 26.8.

18:00

Hakunila TN ½ A

TiPS

KyIF

pk

1268459

E11

pe 26.8.

19:10

Raviradan N 7A, Riihimäki

RiPS/Keltainen

KyIF/Barcelona

pk

1274618

D12 Kakkonen

la 27.8.

09:30

Kauniainen Keskuskenttä TN

GrIFK/Black

KyIF/Keltainen

pk

1267484

E10

la 27.8.

11:45

Ratapuisto TN ½ A

NuPS/Barca vihreä

KyIF/Keltainen

pk

1267567

E10

su 28.8.

11:45

Kivenlahti TN ½ B

EPS/Musta A

KyIF/SIninen

pk

1278600

B17 Kakkonen

su 28.8.

14:00

Ala-Malmi N

HIFK

KyIF/00

pk

1264721

C14 Ykkönen

su 28.8.

14:00

Laajasalo TN

LPS

KyIF/AC

pk

1264664

C14 Alue

su 28.8.

15:30

Matinkylä 2 TN

EsPa/HooGee YJ

KyIF

pk

1267571

E10

ma 29.8.

18:30

Lapinkylä N

KyIF/SIninen

MasKi/Sininen

pk

1273842

D13 Kakkonen 8v8

ma 29.8.

19:00

Framnäsin TN ½ A

MasKi/Sininen

KyIF/Sininen

pk

1278649

B17 Kakkonen

ma 29.8.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

HooGee/EsPa YJ

pk

1274027

D13 Kolmonen 8v8

ti 30.8.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

KJS/Sininen

pk

1263085

D12 Aluesarja

ti 30.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF

FC Espoo

pk

1264149

D13 Ykkönen 8v8

ti 30.8.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

HJK/Malmi

pk

1274622

D12 Kakkonen

ti 30.8.

19:30

Asemanpelto 2 ½ A

FC Lohja/04

KyIF/Keltainen

pk

1276943

B16

ti 30.8.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

Gnistan

pk

1274611

D12 Kakkonen

ke 31.8.

19:30

Heikkilä N

KyIF/Keltainen

FC WILD/Valkoinen

pk

1274852

D12 Kolmonen

to 1.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Sininen

LoPa/sininen

pk

1267488

E10

to 1.9.

18:00

Lapinkylä N

KyIF/Keltainen

LoPa/valkoinen

pk

1261059

E11

to 1.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

Kasiysi/Red

pk

1264668

C14 Alue

to 1.9.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FCFJ/Valkoinen

pk

1278651

B17 Kakkonen

to 1.9.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

NuPS/L-U YJ

pk

1278640

B17 Kakkonen

pe 2.9.

18:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF/00

Akilles

pk

35468

Vitonen

pe 2.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

FC RaHi

pk

1267651

E10

pe 2.9.

18:15

Keski-Espoo 1 TN ½ A

EBK/Keltainen

KyIF/Valkoinen

pk

1268464

E11

pe 2.9.

18:15

Heikkilä N

KyIF/Barcelona

NJS/Punainen

pk

1275208

C15 Kakkonen

pe 2.9.

18:30

Rukki Arena

FC HIK

KyIF

pk

1264725

C14 Ykkönen

pe 2.9.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

EBK

pk

38478

KKI 40

pe 2.9.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Lohja

pk

1268419

E11

la 3.9.

11:00

Rukki Nya Gräsplan 1

FC HIK/Blå

KyIF/Keltainen

pk

1278509

A20 Kolmonen

la 3.9.

15:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

LoPa

pk

1274837

D12 Kolmonen

su 4.9.

16:15

Framnäsin TN ½ A

MasKi/Valkoinen

KyIF/Sininen

pk

1261067

E11

ma 5.9.

18:00

Kauniainen Jäähallin TN ½ A

GrIFK/Black

KyIF

pk

1267654

E10

ma 5.9.

18:30

Lapinkylä N

KyIF/Valkoinen

LoPa/sininen

pk

1275213

C15 Kakkonen

ma 5.9.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

EPS

pk

1274031

D13 Kolmonen 8v8

ti 6.9.

17:50

Virkkala N ½ A

ViTa/Musta

KyIF/Keltainen

pk

1273846

D13 Kakkonen 8v8

ti 6.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

BK-46

pk

1263087

D12 Aluesarja

ti 6.9.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

KäPa/City

pk

1276947

B16

ti 6.9.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

EBK/Honka YJ2

pk

1278674

B17 Kakkonen

ke 7.9.

19:45

Keski-Espoo 2 TN

EBK/Honka YJ

KyIF

pk

35473

Vitonen

ke 7.9.

20:15

Karakallio TN

Kasiysi/Rovers

KyIF

pk

1263110

D12 Aluesarja

to 8.9.

18:00

Kartano TN 1

HJK/East sin

KyIF

pk

1274628

D12 Kakkonen

to 8.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF/Keltainen

EIF

pk

1274856

D12 Kolmonen

to 8.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Sininen

FC WILD/Raita

pk

1268422

E11

to 8.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

FC Lohja/Barcelona

pk

1278630

B17 Kakkonen

to 8.9.

19:15

Myllypuro TN

Valtti/IHU

KyIF/00

pk

1264154

D13 Ykkönen 8v8

pe 9.9.

18:30

Tuusula UK TN ½ A

PKKU/YJ2

KyIF

pk

1264730

C14 Ykkönen

pe 9.9.

20:15

Leppävaara 2 TN

FC Espoo/United

KyIF/AC

pk

1278513

A20 Kolmonen

la 10.9.

15:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

HAlku

pk

1268469

E11

la 10.9.

16:45

Tapiola 2 TN ½ A

FC Honka/Eagles Kel

KyIF/Barcelona

pk

1267322

E10

su 11.9.

10:00

Framnäsin TN ½ A

MasKi

KyIF

pk

1267492

E10

su 11.9.

11:15

Espoonlahti 2 TN ½ A

EPS/Musta B

KyIF/Keltainen

pk

1276953

B16

su 11.9.

15:00

Karjaa TN

BK-46/röd

KyIF

pk

1264673

C14 Alue

su 11.9.

16:30

Pirkkola TN

KäPa/City

KyIF

pk

38483

KKI 40

su 11.9.

19:35

Söderkullan TN

SibboV

KyIF

pk

1267579

E10

ma 12.9.

18:30

Lapinkylä N

KyIF/SIninen

KaPy/Valkoinen

pk

1274034

D13 Kolmonen 8v8

ma 12.9.

19:30

Inkoo TN ½ A

IIF Fotboll

KyIF/Keltainen

pk

1267294

E10

ti 13.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

KaPy/Sininen

pk

1278652

B17 Kakkonen

ti 13.9.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

Gnistan

pk

1274862

D12 Kolmonen

ke 14.9.

18:15

Espoonlahti 1 TN ½ A

Tikka

KyIF/Sininen

pk

1273852

D13 Kakkonen 8v8

to 15.9.

17:50

Virkkala N ½ A

ViTa/Oranssi

KyIF/Sininen

pk

1267495

E10

to 15.9.

18:00

Karkkila Helsingintie PK 1

KJS

KyIF/Keltainen

pk

1261071

E11

to 15.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

MasKi

pk

1274633

D12 Kakkonen

to 15.9.

18:45

Tapiola 2 TN ½ B

FC Honka/Haaste kel

KyIF/Keltainen

pk

1264680

C14 Alue

to 15.9.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

KTP

pk

1264164

D13 Ykkönen 8v8

pe 16.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

FC Legirus Inter/Blu

pk

35478

Vitonen

pe 16.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

IIF Fotboll

pk

1268474

E11

pe 16.9.

18:15

Heikkilä N

KyIF/Barcelona

TiPS/haaste vihreä

pk

1264738

C14 Ykkönen

pe 16.9.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

HJK/West sinival

pk

38487

KKI 40

pe 16.9.

19:30

Tuusula UK TN

TuPS

KyIF

pk

1268429

E11

la 17.9.

10:00

Espoonlahti 2 TN ½ A

EPS/Musta C

KyIF/Keltainen

pk

1278517

A20 Kolmonen

la 17.9.

16:00

Keski-Espoo 1 TN

EBK

KyIF

pk

1275222

C15 Kakkonen

la 17.9.

16:40

Matinkylä 2 TN

EsPa/HooGee YJ

KyIF

pk

1278636

B17 Kakkonen

su 18.9.

12:00

Laajasalo TN

LPS

KyIF/00

pk

1276958

B16

ti 20.9.

18:00

Riihimäki Keskuskenttä TN

RiPS

KyIF

pk

1273858

D13 Kakkonen 8v8

ti 20.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

FC Honka/Haaste

pk

1267498

E10

ti 20.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Keltainen

HooGee/Keltainen

pk

35483

Vitonen

ti 20.9.

18:00

Österby N

FC Glid

KyIF

pk

1263088

D12 Aluesarja

ti 20.9.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

FC Viikingit/Punainen

pk

1274635

D12 Kakkonen

to 22.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N ½ A

KyIF/Keltainen

BK-46

pk

1274037

D13 Kolmonen 8v8

to 22.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N ½ B

KyIF/Keltainen

LoPa/Musta

pk

1267323

E10

to 22.9.

19:10

Veräjävahdin kenttä

LePa/Musta

KyIF

pk

1278641

B17 Kakkonen

to 22.9.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/00

HPS

pk

1264165

D13 Ykkönen 8v8

pe 23.9.

18:00

Havukoski TN ½ A

KoiPS/Sininen

KyIF

pk

1261079

E11

pe 23.9.

18:00

Raviradan N 7A, Riihimäki

RiPS/Sininen

KyIF

pk

1268478

E11

pe 23.9.

18:00

Heikkilä N

KyIF/Barcelona

GrIFK/White

pk

1267666

E10

pe 23.9.

19:15

Hansavalkama TN ½ A

KaPy/Sinivalkoinen

KyIF/Valkoinen

pk

38491

KKI 40

pe 23.9.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PK-50

pk

1267583

E10

la 24.9.

10:30

Laaksolahti TN ½ A

Kasiysi/Musta 07

KyIF/SIninen

pk

1274867

D12 Kolmonen

la 24.9.

14:00

Matinkylä 1 TN ½ A

HooGee

KyIF/Sininen

pk

1275225

C15 Kakkonen

la 24.9.

16:30

Vantaankoski TN

VJS/0102

KyIF

pk

1263093

D12 Aluesarja

la 24.9.

17:30

Tuusula UK TN ½ A

PKKU/YJ

KyIF

pk

1278657

B17 Kakkonen

su 25.9.

14:00

Kallio TN

SAPA/musta

KyIF

pk

1264686

C14 Alue

su 25.9.

15:00

Kartano TN

FC Viikingit/punainen

KyIF

pk

1264739

C14 Ykkönen

su 25.9.

15:00

Pirkkola TN

Gnistan/sinikel

KyIF/AC

pk

1274042

D13 Kolmonen 8v8

ma 26.9.

17:50

Ojaniittu TN

FC Lohja/03

KyIF/Keltainen

pk

1267503

E10

ma 26.9.

19:45

Laaksolahti halli ½ B

Kasiysi/Black

KyIF/Keltainen

pk

1268484

E11

ma 26.9.

19:45

Laaksolahti halli ½ A

Kasiysi/Punainen

KyIF/Barcelona

pk

1275228

C15 Kakkonen

ma 26.9.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Honka/Keltainen

pk

1273824

D13 Kakkonen 8v8

ti 27.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

EBK/Spiders ora

pk

1267668

E10

ti 27.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Valkoinen

EIF Grön

pk

1276961

B16

ti 27.9.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Kapina

pk

1273862

D13 Kakkonen 8v8

ke 28.9.

20:30

Kokonniemi TN

FCFJ/valkoinen 2

KyIF/Sininen

pk

1274870

D12 Kolmonen

to 29.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Sininen

IIF Fotboll

pk

1268436

E11

to 29.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

NuPS/Everton

pk

1278642

B17 Kakkonen

to 29.9.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/00

HyPS

pk

1264133

D13 Ykkönen 8v8

pe 30.9.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

HyPS

pk

1267586

E10

pe 30.9.

18:15

Laaksolahti halli ½ A

Kasiysi/Sininen

KyIF/SIninen

pk

1264746

C14 Ykkönen

pe 30.9.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

FC Honka/Leijonat

pk

1278525

A20 Kolmonen

pe 30.9.

20:30

Leppävaara 2 TN

LePa

KyIF

pk

1264694

C14 Alue

la 1.10.

12:00

Mukkulan TN

FC Reipas/Oranssi

KyIF

pk

1263135

D12 Aluesarja

la 1.10.

12:30

Kalmuuri TN

FC Legirus Inter

KyIF

pk

35488

Vitonen

la 1.10.

13:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

FC HIK/2

pk

1278699

B17 Kakkonen

la 1.10.

15:00

Myyrmäki UT TN

VJS/2

KyIF

pk

38452

KKI 40

la 1.10.

15:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

PeVe

pk

1261089

E11

la 1.10.

15:30

Tapiola 2 TN ½ A

FC Honka/Akatemia M

KyIF

pk

1274642

D12 Kakkonen

su 2.10.

13:00

Ratapuisto TN ½ B

NuPS/Punainen

KyIF/Keltainen

pk

1267324

E10

ma 3.10.

18:15

Laaksolahti halli ½ A

Kasiysi/Red

KyIF

pk

1267672

E10

ti 4.10.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Valkoinen

EPS/Salamat 07

pk

1278653

B17 Kakkonen

ti 4.10.

20:40

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

HJK/West sin

pk

1278581

B17 Kakkonen

ke 5.10.

19:30

Mukkulan TN

FC Kuusysi/sininen

KyIF/00

pk

1261091

E11

to 6.10.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

NJS/Musta

pk

1264700

C14 Alue

to 6.10.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Kontu/sininen

pk

1263089

D12 Aluesarja

ti 11.10.

19:15

Kirkkonummen TN ½ A ½ D

KyIF

FC Reipas/Oranssi

pk


Comments