Lista KyIF joukkueiden sarjapeleistä, huhti-/toukokuu 2016

lähettänyt Juuso Henriksson 6.4.2016 klo 4.50   [ 6.4.2016 klo 5.05 päivitetty ]
Alla lista KyIF peleistä huhti-/toukokuu 2016. Kopioitu TASO-järjestelmästä 6.4.2016, muutokset mahdollisia. Kaikki paikalle kannustamaan! Ottelun numeroa klikkaamalla voi vielä varmistaa pelin ajankohdan.

KYIF SARJAPELIT huhti-/toukokuu 2016 (tilanne 6.4.2016)

44313

C14 Alue

to 14.4.

18:00

Pirkkola TN

MPS

KyIF

43425

D13 Alue

pe 15.4.

18:00

Pirkkola TN

KäPa/United

KyIF

40733

B16

pe 15.4.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Honka/Skorpionit

50906

E10

su 17.4.

11:45

Ratapuisto TN ½ A

Nups/Barca punainen

KyIF/SIninen

40835

A20 Kakkonen

su 17.4.

20:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

LoPa

39872

D12 Ykkönen karsinta

ti 19.4.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/Keltainen

LoPa/valkoinen

40262

D12 Kakkonen karsinta

to 21.4.

18:00

Västerby halli

EIF

KyIF/Sininen

44325

C14 Alue

to 21.4.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

HJK/West sin

43437

D13 Alue

pe 22.4.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PPJ/Kilpa

40728

B16

pe 22.4.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

BK-46/röd

40841

A20 Kakkonen

la 23.4.

12:00

Pitäjänmäki TN

HJK/West 98

KyIF

39186

D12 ELL karsinta

la 23.4.

12:35

Kalmuuri TN ½ A

FC Legirus Inter

KyIF

44453

C14 Kakkonen

la 23.4.

12:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

EIF

42227

B17 Kakkonen

ma 25.4.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

SAPA/musta

43906

D13 Kakkonen 8v8

ti 26.4.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

IIF Fotboll

39874

D12 Ykkönen karsinta

ti 26.4.

19:00

Kivenlahti TN ½ B

EPS/Valkoinen

KyIF/Keltainen

39192

D12 ELL karsinta

ti 26.4.

19:25

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

NuPS/Musta

46471

C15 Kolmonen

ke 27.4.

20:00

Veikkola TN

FC WILD/Valkoinen

KyIF

40270

D12 Kakkonen karsinta

to 28.4.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

MasKi/Valkoinen

44092

D13 Kolmonen 8v8

to 28.4.

18:15

Muijala kupla

LoPa/Musta

KyIF/Keltainen

49519

E11

to 28.4.

18:15

Metsämaa TN ½ A

PEP/Black

KyIF

44326

C14 Alue

to 28.4.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

JoKi/RiPS YJ

40845

A20 Kakkonen

to 28.4.

20:30

Framnäsin TN

KyIF

VJS/2

40937

B17 Kakkonen

to 28.4.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/00

FC Espoo/United L

43438

D13 Alue

pe 29.4.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

VJS

44459

C14 Kakkonen

pe 29.4.

19:30

Kauniainen Jäähallin TN

GrIFK/White

KyIF/AC

44085

D13 Kolmonen 8v8

pe 29.4.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

EBK/Spiders ora

38418

KKI 40

pe 29.4.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

MasKi

50760

E10

la 30.4.

10:15

Espoonlahti 3 TN ½ A

HooGee/Keltainen

KyIF/Keltainen

50622

E10

la 30.4.

13:00

Tapiola 2 TN ½ A

FC Honka/Haaste Mus

KyIF

40275

D12 Kakkonen karsinta

ma 2.5.

18:00

Ojaniittu TN

FC Lohja/04

KyIF/Sininen

50517

E11

ma 2.5.

19:30

Laaksolahti halli ½ B

Kasiysi/Punainen

KyIF/Barcelona

40708

B16

ti 3.5.

18:00

Pirkkola TN

PPV/Millenium

KyIF

43911

D13 Kakkonen 8v8

ti 3.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

LoPa/Sininen

50902

E10

ti 3.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/SIninen

FC Lohja/Musta

35403

Vitonen

ke 4.5.

20:30

Framnäsin TN

MasKi

KyIF

40852

A20 Kakkonen

to 5.5.

14:00

Espoonlahti 1 TN

EPS/1

KyIF

38423

KKI 40

to 5.5.

20:20

Kankurin TN

HyPS Concarit

KyIF

44094

D13 Kolmonen 8v8

pe 6.5.

18:00

Karjaa TN

BK-46/vit

KyIF/Keltainen

44463

C14 Kakkonen

pe 6.5.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

LoPa

42231

B17 Kakkonen

la 7.5.

13:00

Kauniainen Keskuskenttä TN

GrIFK/City

KyIF

50768

E10

la 7.5.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Keltainen

FC WILD/Sininen

49525

E11

la 7.5.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF

TiPS

35408

Vitonen

la 7.5.

20:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PEF/KEPU

43466

D13 Alue

su 8.5.

10:00

Pihlajamäki TN

PK-35

KyIF

39881

D12 Ykkönen karsinta

su 8.5.

13:45

Veikkola TN ½ A

FC WILD/Valkoinen

KyIF/Keltainen

50634

E10

su 8.5.

19:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF

GrIFK/Black

50491

E11

su 8.5.

19:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

NuPS/Everton

44100

D13 Kolmonen 8v8

ti 10.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

KJS/Sininen

39196

D12 ELL karsinta

ti 10.5.

19:25

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

EPS/Punainen

43914

D13 Kakkonen 8v8

ke 11.5.

18:00

Rukki Nya Gräsplan 2

FC HIK

KyIF/Sininen

50495

E11

ke 11.5.

18:30

Västerby halli

EIF/Grön

KyIF/Keltainen

40280

D12 Kakkonen karsinta

to 12.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

KJS/Musta

39199

D12 ELL karsinta

to 12.5.

18:50

Koskelantie nap TN

PPJ

KyIF

44327

C14 Alue

to 12.5.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

EsPa/Hoogee YJ

42236

B17 Kakkonen

to 12.5.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

PK-35/3

44471

C14 Kakkonen

pe 13.5.

18:15

Karakallio TN

Kasiysi

KyIF/AC

40713

B16

pe 13.5.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

HJK/West val 2

38428

KKI 40

pe 13.5.

21:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Kapina

49530

E11

la 14.5.

10:00

Laaksolahti TN ½ A

Kasiysi/Red

KyIF

46483

C15 Kolmonen

la 14.5.

18:00

Matinkylä 2 TN

EsPa/HooGee YJ2

KyIF

50635

E10

la 14.5.

19:00

Framnäsin TN ½ B

KyIF

EPS/Punainen

50520

E11

la 14.5.

19:00

Framnäsin TN ½ A

KyIF/Barcelona

EsPa/Atletico

40945

B17 Kakkonen

su 15.5.

12:30

Laajasalo TN

LPS

KyIF/00

50773

E10

su 15.5.

14:00

Tuorilan H Karkkila

KJS

KyIF/Keltainen

44105

D13 Kolmonen 8v8

ma 16.5.

19:15

Framnäsin TN ½ A

MasKi/Valkoinen

KyIF/Keltainen

44473

C14 Kakkonen

ma 16.5.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/AC

MasKi

42240

B17 Kakkonen

ti 17.5.

18:00

Österby N

EIF

KyIF

44354

C14 Alue

ti 17.5.

18:00

Käpylä 2 N

PPJ/Kilpa

KyIF

43921

D13 Kakkonen 8v8

ti 17.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

MasKi/Sininen

50912

E10

ti 17.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/SIninen

EBK/Keltainen

35413

Vitonen

ti 17.5.

19:00

Virkkala N

ViTa

KyIF

39888

D12 Ykkönen karsinta

ti 17.5.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/Keltainen

MasKi/Sininen

50498

E11

ti 17.5.

19:30

Asemanpelto 2 ½ A

FC Lohja/Barcelona

KyIF/Keltainen

40863

A20 Kakkonen

ke 18.5.

19:30

Kartano TN

FC Viikingit ed

KyIF

40718

B16

ke 18.5.

20:00

Karakallio TN

FC Espoo/United IK

KyIF

50663

E10

to 19.5.

18:00

Kauniainen Jäähallin TN ½ A

GrIFK/Sweden

KyIF

49538

E11

to 19.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

GrIFK/Black

40948

B17 Kakkonen

to 19.5.

20:45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/00

HIFK

38433

KKI 40

pe 20.5.

18:45

Virkkala N

FC Lohja

KyIF

44299

C14 Alue

la 21.5.

12:30

Tikkurila TN

TiPS/Kilpa

KyIF

39207

D12 ELL karsinta

su 22.5.

13:00

Leppävaara 2 TN ½ A

FC Espoo

KyIF

43411

D13 Alue

su 22.5.

16:45

Klaukkala TN

NJS/Musta

KyIF

40285

D12 Kakkonen karsinta

su 22.5.

17:00

Asemanpelto 1 ½ A

LoPa/sininen

KyIF/Sininen

43925

D13 Kakkonen 8v8

ma 23.5.

19:00

Karjaa TN

BK-46

KyIF/Sininen

40722

B16

ti 24.5.

18:00

Keski-Espoo 1 TN

EBK/Honka YJ2

KyIF

43440

D13 Alue

ti 24.5.

18:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

HJK/West sin

44110

D13 Kolmonen 8v8

ti 24.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Keltainen

FC Lohja/03

50778

E10

ti 24.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/Keltainen

EPS/Musta B

39892

D12 Ykkönen karsinta

ti 24.5.

19:15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/Keltainen

HJK/keltainen

44328

C14 Alue

ti 24.5.

19:30

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

KäPa/City

50531

E11

ti 24.5.

19:30

Heikkilä N ½ A

MasKi/United

KyIF/Barcelona

49550

E11

ke 25.5.

19:15

Framnäs TN ½ A ½ C

MasKi

KyIF

44477

C14 Kakkonen

to 26.5.

17:50

Virkkala N

ViTa

KyIF/AC

50501

E11

to 26.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF/Keltainen

FC WILD/Valkoinen

42245

B17 Kakkonen

pe 27.5.

18:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

NuPS/L-U YJ

35418

Vitonen

pe 27.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

BK-46/Akademi

50527

E11

pe 27.5.

18:15

Heikkilä N

KyIF/Barcelona

FC Honka/Eagles Kel

38438

KKI 40

pe 27.5.

21:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

SibboV

39898

D12 Ykkönen karsinta

la 28.5.

11:00

Kauniainen Jäähallin TN ½ A

GrIFK/Green

KyIF/Keltainen

50783

E10

la 28.5.

12:45

Ratapuisto TN ½ A ½ C

NuPS/Barca vihreä

KyIF/Keltainen

46489

C15 Kolmonen

la 28.5.

13:00

Kauniainen Jäähallin TN

GrIFK/Green

KyIF

50915

E10

la 28.5.

16:15

Ojaniittu TN

LoPa/sininen

KyIF/SIninen

50636

E10

su 29.5.

11:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

MasKi

40289

D12 Kakkonen karsinta

su 29.5.

13:30

Veikkola TN ½ B

FC WILD/Raita

KyIF/Sininen

40951

B17 Kakkonen

su 29.5.

17:30

Tapiola 3 TN

FC Honka/2

KyIF/00

46465

C15 Kolmonen

ma 30.5.

18:30

Lapinkylä N

KyIF

LoPa/Valkoinen

43439

D13 Alue

ti 31.5.

18:00

Kirkkonummi Keskus N

KyIF

BK-46/Väst4 YJ

43931

D13 Kakkonen 8v8

ti 31.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

KyIF/Sininen

ViTa/Oranssi

50922

E10

ti 31.5.

18:00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

KyIF/SIninen

HooGee/Oranssi

39211

D12 ELL karsinta

ti 31.5.

19:25

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

KyIF

FC Honka/Akatemia Mus

40869

A20 Kakkonen

ti 31.5.

19:30

Kirkkonummi Urheilupuisto N

KyIF

HPS/A18

 

Comments