Kevään kotiottelut Kirkkonummen Urheilupuistossa

  Tervetuloa kannustamaan!   
     

4.5

19.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kakkonen

KyIF

EsPa/HooGee YJ

4.5

20.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

Miehet Nelonen

KyIF

LoPa

7.5

19.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P13 Kolmonen 8v8

MasKi/KyiF YJ3

Kasiysi/Valkoinen

8.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P10

KyIF/sininen

GrIFK/Green

8.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P10

KyIF/keltainen

NuPS/Mustat

8.5

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kolmonen

KyIF

PPJ/2

8.5

20.45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Ykkönen

KyIF

HPS/musta

10.5

11.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Kakkonen karsinta

KyIF/Sininen

EPS/Musta C

10.5

13.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Kakkonen

KyIF/Sininen

FC HIK

10.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P10

KyIF

NuPS/Punaiset

11.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Ykkönen karsinta

KyIF/MasKi YJ2

LoPa/valkoinen

14.5

17.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P11

MasKi/1

FC WILD/Sininen

15.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P10

KyIF/keltainen

MasKi/Sinivalkoinen

15.5

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P10

KyIF

GrIFK/Black

15.5

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kolmonen

KyIF

MasKi

18.5

20.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

Miehet Nelonen

KyIF

EPS/Reservi

21.5

19.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P13 Ykkönen 8v8

MasKi/KyIF YJ

VJS/Valkoinen

21.5

19.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P13 Kolmonen 8v8

MasKi/KyiF YJ3

ViTa

22.5

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kakkonen

KyIF

PPJ

22.5

20.45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Kakkonen

KyIF/Sininen

HJK/West val

24.05.

17.45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Kakkonen karsinta

KyIF/Sininen

NuPS/punainen

24.05.

19.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Ykkönen

KyIF

HJK/West sin

24.05.

20.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P20 Kakkonen

KyIF

SAPA

25.05.

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Ykkönen karsinta

KyIF/Musta

HPS/musta

25.05.

20.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

Miehet Nelonen

KyIF

FC Honka/2

28.05.

17.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P11

MasKi/1

EPS/Musta A

28.05.

19.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P13 Ykkönen 8v8

MasKi/KyIF YJ2

FC Reipas/Oranssi 2

29.05.

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P10

KyIF/sininen

LePa/keltainen

29.05.

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P10

KyIF/keltainen

IIF Fotboll/Gul

29.05.

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kolmonen

KyIF

Ponnistus/punainen

1.6

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kakkonen

KyIF

EPS/2 Kilpa

5.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P10

KyIF/sininen

EsPa/Musta

5.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P10

KyIF

Kasiysi/Red

7.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Ykkönen karsinta

KyIF/Musta

FC Honka/Musta

7.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ B

P12 Kakkonen karsinta

KyIF/Sininen

EsPa/HooGee YJ2

8.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 ELL karsinta

KyIF/MasKi YJ

NuPS/Kilpa

11.6

19.30

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P13 Ykkönen 8v8

MasKi/KyIF YJ

Gnistan/keltainen

12.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P10

KyIF/keltainen

Kasiysi/Valkoinen

12.6

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kolmonen

KyIF

Tikka

14.6

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Kolmonen

KyIF/Keltainen

HooGee/EsPa YJ3

15.6

17.45

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P17 Kakkonen

KyIF

LoPa

15.6

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Kakkonen

KyIF/Sininen

NuPS

19.6

18.00

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Ykkönen karsinta

KyIF/Musta

KäPa/City white

19.6

19.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN

P15 Ykkönen

KyIF

PPJ

20.6

18.15

Kirkkonummi Urheilupuisto TN ½ A

P12 Ykkönen karsinta

KyIF/MasKi YJ2

BK-46/röd





Muutokset otteluohjelmiin mahdollisía.
Comments